Rodzinny konkurs plastyczno-literacki pt. ,,Mój dzień z rodziną”

Współczesna rodzina to rodzina wiecznie zabiegana. Ciąle gdzies biegniemy. A to do pracy, to do szkoły, to do domu. Niestety to jeszcze nie koniec naszego pospiechu. Później gnamy sami lub z naszymi pociechami na zajęcia dodatkowe: angielski, judo, basen… Wszystkie te zadania wykonujemy mechanicznie i z przymusu, nie zostawiając miejsca na wartościowy czas dla rodziny. Dlatego zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie plastyczno-literackim pt. ,,Mój dzień z rodziną”.

Dla zachęty dodamy tylko, że czekają na Was atrakcyjne nagrody. Jesteście zainteresowani, to koniecznie zapoznajcie się z regulaminem oraz wypełnijcie niezbędne druki. Dokumenty dostępne są tutaj:

Wycieczka do ,,Kina na Bursztynowym Szlaku”

,,Pajacyki” z Oddziałów Przedszkolnych na Kochanowskiego oraz drugoklasiści z Katolickich Szkół Niepublicznych na zaproszenie naszej biblioteki wybrały się na wycieczkę do ,,Kina na Bursztynowym Szlaku”.

Dzieci obejrzały film pt. ,,Elfinki”, ciepłą opowieść o tym, że życzliwość potrafi zmiękczyć nawet najbardziej zatwardziałe serca. Dzieciom i nauczycielom bardzo spodobała się film a nasza biblioteka otrzymała piękne podziękowania :-).

Podziękowania od grupy ,,Pajacyki” z Oddziałów Przedszkolnych ul. Kochanowskiego 8 w Pruszczu Gdańskim.
Kolaż zdjęć przedstawiający: grupę dzieci na świeżym powietrzu; kilkoro dzieci siedzących na fotelach z popcornem oraz napisy: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim; podziękowanie dla dyrektor Joanny Przybyś oraz Joanny Łabasiewicz za zaproszenie dzieci do kina.
Uczniowie klasy drugiej z Katolickich Szkół Niepublicznych w Pruszczu Gdańskim.