Dzień Dziecka z Robin Hoodem

Z okazji Dnia Dziecka, 2. czerwca, zawitał do nas Teatr Qfer. Zaprosił dzieci na ,,Wesołe przygody Robin Hooda”. Biblioteka tętniła życiem! Muzyka, śpiew i śmiech rozbrzmiały wśród książek. Dzieci tańczyły i skakały. Na zakończenie uradowani młodzi czytelnicy otrzymali słodki upominek.

„Pozytywnie zakręceni” – wspaniali goście z Pszczółek!

Bibliotekę odwiedziło Koło Pozytywnie Zakręconych wraz z Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Pszczółkach, Panem Michałem Piotrowiczem. Goście poznali historię i ciekawostki związane z budynkiem naszej książnicy. Nie zabrakło nawet opowieści o duchach! Następnie mogliśmy doświadczyć niezwykle inspirującej dyskusji przy kawie i słodkościach. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Na pamiątkę, członkowie stowarzyszenia wpisali się do naszej kroniki. Mamy nadzieję na kolejną wizytę tak wspaniałych gości.