Nauka naszym przywilejem

Zaczęły się lekcje, więc odwiedzili nas pierwszoklasiści z „pruszczańskiej jedyneczki”. Wysłuchali  teatrzyku kamishibai pt. „Szkoła Czi-Tam”. Historia wywołała wiele emocji wśród dzieci, ponieważ okazało się, że są na świecie dzieci, które nie mają możliwości nauki. Nie zabrakło też pracy plastycznej. Dzieci namalowały wszystko, co kojarzy im się ze szkołą. Na koniec wspólnie bawiliśmy się z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Śmiech zabrzmiał wśród książek. Uwielbiamy to!

Dodatkowa ,,sobota pracująca”

Drodzy Czytelnicy! Jeśli nie zdążyliście nas odwiedzić w tygodniu, to nic straconego! Specjalnie dla Was biblioteka czynna będzie dodatkowo w tą sobotę, czyli 24 września 2022 roku w godz. 8:00-13:00. Zapraszamy serdecznie!