Pępek świata – spotkanie z Teatrem  Maska

Pępek świata – spotkanie z Teatrem Maska

,,Pępek świata” – taki tytuł nosiło przedstawienie Teatru „Maska” z Krakowa, na które zaprosiliśmy do biblioteki uczniów z pruszczańskiej ,,trójki” i ,,dwójki”. Spektakl poruszał problem egoizmu oraz braku szacunku. Aktorzy przekonywali uczniów, że każdy człowiek ma prawo do walki o siebie i swoje marzenia. Uczulali jednakże, by kierując się swoim dobrem, nie zapomnieć o innych ludziach. Kiedy o tym nie pamiętamy, wówczas jesteśmy egoistami.

Planszówki w bibliotece

Zapraszamy na spotkanie planszówkowe w naszej bibliotece.

Kiedy?

20.10.2022 r. (czwartek), godz. 16:00

Dla kogo?

Dla wszystkich. Dla każdego, kto ma ochotę spędzić miło czas. Spotkanie przeznaczone jest zarówno dla początkujących graczy, jak też dla mistrzów planszówek. Zagraj z nami!

Komunikat wypożyczalni dla dzieci – Sala ślubów

Drodzy czytelnicy!

Przypominamy, iż okresowo udostępniamy wypożyczalnię dla dzieci na SALĘ ŚLUBÓW Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim. W związku z tym dział w określonych poniżej dniach będzie NIECZYNNY w następujących godzinach:

20.01.2023 r. /piątek/ – 13:00-16:30

27.01.2023 r. /piątek/ – 13:00-16:30

Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Dziękujemy i życzymy miłego dnia.