Dyskusyjny Klub Książki dla klas 1-3

Zapraszamy na spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla klas 1-3. Jest to okazja, by nie tylko przeczytać wybraną książkę, ale także porozmawiać o niej z kolegami. Znajdziemy również czas na zabawę oraz prace plastyczne.

Kiedy, o której godzinie, moderator spotkania

Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się w poniedziałek 7 listopada 2022 r. o godz. 16:00 w Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży, w siedzibie Biblioteki, przy ul. Wojska Polskiego 34. Informacji udziela: Joanna Łabasiewicz, tel. 58 682 34 79, e-mail: joanna.labasiewicz@biblioteka-pruszcz.pl

Nowe Wyprawki Czytelnicze „Mała Książka, Wielki Człowiek”

Nowe Wyprawki Czytelnicze „Mała Książka, Wielki Człowiek” już czekają na najmłodszych. Przyjdź z dzieckiem w wieku 2-6 lat do biblioteki i odbierz książkę „Krasnal w Krzywej Czapce” oraz Kartę Małego Czytelnika. Później, przy każdym wypożyczeniu, dziecko dostanie naklejkę. Po uzbieraniu kompletu naklejek na Karcie, otrzyma Dyplom Małego Czytelnika. Nowe Wyprawki Czytelnicze są przeznaczone dla dzieci, które dopiero zapisują się do biblioteki, ale także dla czytelników, którzy brali udział w poprzedniej edycji projektu „Mała Książka, Wielki Człowiek”. Rozbudźmy wspólnie miłość do książek, która będzie trwała przez całe życie.