Komunikat wypożyczalni dla dzieci – sala ślubów

Drodzy czytelnicy!

Przypominamy, iż okresowo udostępniamy wypożyczalnię dla dzieci na SALĘ ŚLUBÓW Urzędu Miasta w Pruszczu Gdańskim. W związku z tym dział będzie NIECZYNNY 3 lutego 2023 r. (piątek) od godz. 13:00. Bardzo prosimy o wyrozumiałość. Dziękujemy i życzymy miłego dnia.

Dyskusyjny Klub Książki dla klas 2-4

Zapraszamy dzieci na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla klas 2-4.

Co robimy podczas spotkań klubu?

Podczas spotkań klubu nie tylko czytamy wybraną książkę, ale także rozmawiamy o niej z kolegami, rysujemy ilustracje, ale przede wszystkim świetnie się bawimy.

Czas, miejsce i moderator spotkania

Najbliższe spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki odbędzie się w poniedziałek 6 lutego 2023 r. o godz. 16:00 w Wypożyczalni dla dzieci i młodzieży, w siedzibie Biblioteki, przy ul. Wojska Polskiego 34. Informacji udziela: Joanna Łabasiewicz, tel. 58 682 34 79, e-mail: joanna.labasiewicz@biblioteka-pruszcz.pl

Koncert kolęd pełen magii i wzruszeń

Koncert pt. „Polskie i ukraińskie kolędy i piosenki świąteczne” w wykonaniu Hanny Tiekuczewej wzbudził ogromne emocje. Piękne utwory, zachwycający głos i melodyjne dźwięki gitary pozwoliły wszystkim ponownie poczuć magię świąt. Muzyka wywoływała uśmiech, ale też łzy wzruszenia. Najbardziej znane kolędy śpiewaliśmy wspólnie, tworząc atmosferę pełną ciepła.

Fot. Daniel Słoboda