,, Aktor, scena i widz” – warsztaty teatralne

Niektóre dzieci bardzo szybko wiedzą, co będą robiły w swoim dorosłym życiu. Innym zaś, co jakiś czas interesują się czymś nowym, ciągle poszukując ulubionego zajęcia. Niezależnie od tego, do której grupy zalicza się nasza pociecha, powinniśmy ją się wspierać, stymulować do działania. Hobby daje mnóstwo radości, pozwala odreagować stres, buduje poczucie własnej wartości. Ułatwia również nawiązywanie relacji z rówieśnikami. Dlatego od wielu już lat w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej odbywają się różnorakie zajęcia, mające na celu pobudzanie dzieci do działania i szukania własnych pasji. Jednym z takich zajęć są warsztaty teatralne pt. Aktor, scena i widz”, o których poprowadzenie poproszono Pana Grzegorza Gajewskiego z Teatru ,,Qfer”. Zajęcia teatralne stanowią, bowiem szczególną formę aktywności i ekspresji twórczej dla dzieci. Teatr stwarza dobrą atmosferę grupową i spełnia funkcję terapeutyczną. Pan Grzegorz od pierwszych chwil wciągnął dzieci do wspólnej zabawy i kto wie, może w przyszłości z tych maluchów wyrośnie aktor :-)?!

Zamknij menu