Cyfrowy dostęp do książek -Czytaj, słuchaj, oglądaj!!!

Witajcie! Kochani czytelnicy, specjalnie dla Was, już od 1 lipca, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim zapewnia CYFROWY DOSTĘP DO KSIĄŻEK!

Zapraszamy do korzystania z cyfrowych bibliotek NASBI i OSBI! W naszej bibliotece czekają na Was kody dostępu do niemal 12 tysięcy pozycji. Otrzymujecie kod i możecie przez cały miesiąc korzystać z dostępnych zasobów gdziekolwiek jesteście…

CO MUSICIE ZROBIĆ: 1. BYĆ CZYTELNIKIEM NASZEJ BIBLIOTEKI :-). 2.POPROSIĆ O KOD DOSTĘPU W WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH ORAZ INSTRUKCJĘ DO LOGOWANIA I … GOTOWE!!!!

Korzyści wynikające z użytkowania biblioteki NASBI i OSBI:

• GLOBALNY DOSTĘP – korzystacie z zasobów biblioteki z każdego urządzenia z dostępem do Internetu na całym świecie. Wygodny dostęp gdziekolwiek jesteście.

• MULTIFORMAT- e-booki, audiobooki i kursy video – wybieracie format treści, który jest dla Was odpowiedni

• KSIĄŻKI DLA KAŻDEGO – codziennie wzbogacana oferta literatury specjalistycznej, popularnonaukowej oraz beletrystyki.

UWAGA!!! ILOŚĆ KODÓW OGRANICZONA. KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

Zamknij menu