Cyfrowy dostęp do książek – kody na miesiąc sierpień

Kochani Czytelnicy!

Pytacie się o nowe kody cyfrowego dostępu do książek. Zapraszamy po nie od 30 lipca i uwaga, uwaga: ilość kodów jest ograniczona, więc, kto pierwszy ten lepszy!

Dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z cyfrowego dostępu w naszej bibliotece, przypominamy zasady:

CO MUSICIE ZROBIĆ:

1. BYĆ CZYTELNIKIEM NASZEJ BIBLIOTEKI :-).

2.POPROSIĆ O KOD DOSTĘPU W WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH ORAZ INSTRUKCJĘ DO LOGOWANIA I … GOTOWE!!!!

Korzyści wynikające z użytkowania biblioteki NASBI i OSBI:

• GLOBALNY DOSTĘP – korzystacie z zasobów biblioteki z każdego urządzenia z dostępem do Internetu na całym świecie. Wygodny dostęp gdziekolwiek jesteście.

• MULTIFORMAT- e-booki, audiobooki i kursy video – wybieracie format treści, który jest dla Was odpowiedni

• KSIĄŻKI DLA KAŻDEGO – codziennie wzbogacana oferta literatury specjalistycznej, popularnonaukowej oraz beletrystyki.

UWAGA!!! ILOŚĆ KODÓW OGRANICZONA. KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY!

Zamknij menu