Cyfrowy dostęp do książek – kody na miesiąc wrzesień!

Kochani Czytelnicy!

Osoby zainteresowane nowymi kodami cyfrowego dostępu do książek na miesiąc wrzesień, prosimy o kontakt mailowy na adres: joanna.labasiewcz@biblioteka-pruszcz.pl

UWAGA!!! ILOŚĆ KODÓW OGRANICZONA. KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY! Brak odpowiedzi na Państwa maila bedzie oznaczał, iż wszystkie kody zostały już wykorzystane.

Dla tych, którzy jeszcze nie korzystali z cyfrowego dostępu w naszej bibliotece, przypominamy zasady: CO MUSICIE ZROBIĆ: 1. BYĆ CZYTELNIKIEM NASZEJ BIBLIOTEKI :-). 2.POPROSIĆ O KOD DOSTĘPU W WYPOŻYCZALNI DLA DOROSŁYCH ORAZ INSTRUKCJĘ DO LOGOWANIA I … GOTOWE!!!!

Korzyści wynikające z użytkowania biblioteki NASBI i OSBI: • GLOBALNY DOSTĘP – korzystacie z zasobów biblioteki z każdego urządzenia z dostępem do Internetu na całym świecie. Wygodny dostęp gdziekolwiek jesteście. • MULTIFORMAT- e-booki, audiobooki i kursy video – wybieracie format treści, który jest dla Was odpowiedni • KSIĄŻKI DLA KAŻDEGO – codziennie wzbogacana oferta literatury specjalistycznej, popularnonaukowej oraz beletrystyki.

Zamknij menu