Kategorie wiadomości

Wybierz datę i wyświetl wiadomości z tego dnia

Czytaj książki Katarzyny Michalak i wygrywaj!

28.03.2023

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim we współpracy z Wydawnictwem Znak zaprasza do udziału w akcji Rok Katarzyny Michalak.

Maraton czytelniczy oraz konkurs na recenzję

W ramach akcji pt. Rok Katarzyny Michalak zapraszamy do udziału w:

• „Maratonie czytelniczym”

• „Konkursie na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”.

Szczegóły zabawy:

• Maraton czytelniczy

W maratonie czytelniczym udział może wziąć każdy zainteresowany. Wystarczy tylko zgłosić w swojej bibliotece chęć wzięcia udziału w maratonie. Wówczas czytelnik otrzyma od bibliotekarki planszę ze wszystkimi książkami Katarzyny Michalak. Przy wypożyczeniu jednej z książek tejże autorki, pracownik biblioteki dokona potwierdzenia na odwrocie planszy. Każdy uczestnik, który wypożyczy 15 książek Katarzyny Michalak w ciągu roku, otrzyma nagrodę w postaci najnowszej, wydanej przez Znak, książki Katarzyny Michalak z autografem autorki.

• Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak

Czytelnik przesyła recenzję dowolnej książki Katarzyny Michalak w terminie do 31.12.2023 na adres: rokmichalak@znak.com.pl z dopiskiem „Konkurs na najlepszą recenzję książki Katarzyny Michalak”. 8 najlepszych recenzji ukaże się w najnowszej powieści Katarzyny Michalak, a autorzy recenzji zostaną nagrodzeni również książkami!

Koniecznie zapoznaj się z Regulaminem, który znajdziesz tu: Regulamin konkursu na recenzję