czerwiec 2025
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30  

Dyskusja na trudne tematy

30.05.2025

Za nami gorąca dyskusja na bardzo trudne tematy… Rozpad rodziny, brak zrozumienia ze strony rodziców, okłamywanie najbliższych, problemy z akceptacją samego siebie, pierwsza miłość, kłopoty w relacjach z rówieśnikami… „Pajączek na rowerze” Ewy Nowak dotyka dylematów, z jakimi często borykają się młodzi ludzie.

Każdy z nas bez względu na wiek ma swoje lęki i słabości

Ola i Łukasz to główni bohaterowie, którzy mierzą się ze światem dorosłych. Stawiają czoła różnym sytuacjom w szkole, na podwórku i w domu. Autorka pokazuje, że każdy z nas bez względu na wiek ma swoje lęki i słabości. Na szczęście dzięki wzajemnemu wsparciu i zrozumieniu, można je pokonać.

„Pajączek na rowerze” to książka, która skłania do refleksji i uczy, że warto być sobą i wierzyć w siłę przyjaźni.  Uczestnicy Dyskusyjnego Klubu książki ocenili pozycję niejednoznacznie. Niektórym się podobała, innym nie przypadła do gustu. Na pewno rozmowa na jej temat była bardzo ciekawa i emocjonująca.

Joanna Łabasiewicz, moderator Dyskusyjnego Klubu Książki