Home 9 Dyskusyjny Klub Książki 9 Dyskusyjne Kluby Książki spotykają się z Ciotką Klotką

Ewa Chotomska – pisarka, współtwórczyni znanych i lubianych programów dla dzieci (m.in. „Tik – Tak”, „Jedyneczka”, „Domowe przedszkole”, „Ciuchcia” czy „Budzik”),  dziecięcego zespołu muzycznego ,,Fasolki”, spotkała się ze swoimi sympatykami w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim w ramach Dyskusyjnych Klubów Książki. Chotomska, znana szerszej publiczności, jako wesoła i kolorowa Ciotka Klotka, bardzo szybko zdobyła serca małych klubowiczów, włączając ich do zabawy i wspólnego śpiewania swoich największych przebojów z repertuaru ,,Fasolek”, jak chociażby ,,Mydło lubi zabawę”, czy „Myję zęby.

error:
%d bloggers like this: