Home 9 Dyskusyjny Klub Książki 9 Dyskusyjny Klub Książki dla dzieci – Barbara Stenka ,,Hela i zajęcia pozaszkolne”

Tematem naszego kolejnego spotkania była książka Barbary Stenki pt.,, Hela i zajęcia pozaszkolne”. Bohaterką książki jest tytułowa Hela, który opowiada nam o swojej rodzinie, przyjaciołach, jeździe konno, ukochanym psie Parówkasie i   pierwszej… miłości do pięknego Kevina. Przygody Heli bardzo zainteresowały dziewczynki.  A wiecie jaki rozdział podobał się im najbardziej? Nie wiecie? To zdradzimy Wam sekret. Najbardziej: podobały im się: ,,Randka z pięknym Kevinem” oraz ,,Flexi – gwiazda z netu. Jeśli ktoś jest zainteresowany, jak wypadła pierwsza randka Heli i Kevina lub też chce się dowiedzieć kim naprawdę była Flexi, zapraszamy do lektury tej ciekawej książki!

error:
%d bloggers like this: