Home 9 Polecamy książki 9 Grzegorz Kubicki,Maciej Drzewicki – ,,Ania. Biografia Anny Przybylskiej “

Anna Przybylska była wybitną aktorką, która talent miała we krwi. Karierę rozpoczęła szybko i szybko też zyskała popularność. Zagrała w filmach takich jak: Ciemna strona Wenus czy Kariera Nikosia Dyzmy. Kojarzona jest także z rolą sympatycznej Marylki z serialu Złotopolscy. Jej śmierć była zaskoczeniem i wielką stratą dla rodziny i fanów.

“Ania. Biografia Anny Przybylskie” to pierwsza biografia aktorki, zaakceptowana przez jej rodzinę. Książka to opis prawdziwego życia pięknej Polki i jej autentycznego łobuzerskiego charakteru. Przedstawiona została jej faktyczna osobowość, którą miliony Polaków uwielbiało, nie ma w niej miejsca na spekulacje tworzone przez media, które fascynują się sensacjami.

“ANIA. BIOGRAFIA ANNY PRZYBYLSKIEJ” – PRAWDZIWE OBLICZE

– Publikacja ta zawiera obraz Ani, takiej, jaka była znana rodzinie.

– Życie prywatne i nie tylko – książka uwzględnia opisy zarówno życia prywatnego aktorki, jak również zwraca uwagę na jej sukcesy zawodowe, liczne nagrody i osiągnięcia.

ŹRÓDŁO OPISU, OKŁADKA KSIĄŻKI:

POLECA: BOGUMIŁA JANKOWSKA