Horror, czyli skąd się biorą dzieci?!

Skąd się biorą dzieci, jak się całować(!), romansować  opowiadał w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim, Grzegorz Kasdepke-  dziennikarz, scenarzysta, autor książek dla dzieci i młodzieży. Pisarz już po raz kolejny gościł w pruszczańskiej bibliotece i jak zawsze od pierwszych słów nawiązał wspaniały kontakt z dziećmi. Pewnie było tak dlatego, że i temat rozmowy był dla nich interesujący:-). Cóż było tak ciekawego? A na przykład skąd się biorą dzieci! Kasdepke zacytował najśmieszniejsze odpowiedzi, jakie usłyszał: można je znaleźć w kapuście, w Kinder niespodziance, można także zalogować się na specjalnej stronie internetowej, złożyć zamówienie na dziecko i po jakimś czasie kurier przywiezie paczkę pod podany adres! Wyobraźnia dzieci zainspirowała pisarza do napisania książki – Horror, czyli skąd się biorą dzieci, w której  w prosty i zabawny sposób wyjaśnia małym czytelnikom, skąd się tak naprawdę się wzięli. Goście biblioteki poznali także i bohaterów innych powieści, od których mogli się dowiedzieć m.in. jak poderwać dziewczynę i … zrobić na niej wrażenie! Spotkanie bardzo spodobało się dzieciom, o czym świadczyć może dłuuuuga kolejka po autograf pisarza.