Home 9 Aktualności 9 Jak to jest, gdy dostajemy drugie życie?

Jak to jest, gdy dostajemy drugie życie? Nasze biblioteczne bratki, właśnie dostały nowy domek🏡. W moim ogródku 🌹🌷🌸. Zerkają tymi swoimi pięknymi ,,oczętami” na mnie radując moje serce. I tak patrząc na nie i myśląc o darowanym im życiu, zaśpiewał do mnie z regału przy łóżku żółty ptak… Zaśpiewał o lecie 1941, małej Szirze i jej mamie Róży… ,, Żólty ptak śpiewa” Jannifer Rosner – poruszająca do głębi serca opowieść o miłości matki do córki. O świecie, który nagle z nienawiści, oszalał.

Ps. Kochani, dla jasności sytuacji. Książka, którą polecam wyżej, niestety nie należy do naszej biblioteki 😔 a jedynie do naszej czytelniczki. Polecam, bo jest piękna ❤️💓.