Home 9 Dyskusyjny Klub Książki 9 Jessica, hipopotam, który kocha cały świat

Podczas kolejnego spotkania młodych klubowiczów w PIMBP w Pruszczu Gdańskim, dyskutowano o książce Martyny Wojciechowskiej pt. ,,Jessica, hipopotam, który kocha cały świat”. Jessica, opowiada dzieciom, swoją niezwykłą historię. Dlaczego niezwykłą? Bo została zaadoptowana przez ludzi i z nimi tez mieszkała! Posiadanie tak wielkiego dziecka w domu ,to dla rodziców Jessiki wielka radość, ale też i kłopot: zarwane łóżko, porozbijane sprzęty domowe… Oprócz dużej dawki humoru, autorka książki przemyca również ciekawostki dotyczące hipopotamów a także poopowiada, jak dbać o naszą planetę. Zachęcamy go lektury tej zabawnej i mądrej książki!