Home 9 Dyskusyjny Klub Książki 9 Każdy ma swoje Różany

,,Droga do Różan” Bogny Ziębickiej, to powieść o przyjaźni, rodzinie, miłości, dla której wiele można poświęcić. To także książka o przewrotności życia, kolejach losu, które w jednej chwili

mogą sprawić, ze nasze ,,dobre karty” się odwrócą i zostaniemy pozornie z niczym. Dlaczego tylko pozornie z niczym? Dlatego, że nauczymy się czerpać radość z czegoś zupełnie innego, np. z tego, że mamy wspaniałych, sprawdzonych przyjaciół (a to nie zawsze jest takie łatwe), cieszyć z czegoś tak prozaicznego, jak z zapach świeżego chleba z pysznymi konfiturami. Zapraszamy do lektury, Anna Krawycińska oraz klubowicze Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim.

error:
%d bloggers like this: