Home 9 Polecamy książki 9 KATARZYNA ZYSKOWSKA – IGNACIAK, WOJCIECH CHMIELARZ -,,KOMA”

Ulica skąpana w strugach deszczu świeci pustkami. Wzdłuż niej, w precyzyjnym urbanistycznym szyku, wyrasta szpaler czteropiętrowych bloków. Starsza kobieta udaje się na komendę policji, żeby zgłosić zaginięcie syna. Młody chłopak, Karol Górski, prymus w najlepszym liceum w mieście, znika bez śladu.  Pani burmistrz zapada w śpiączkę i walczy o życie na oddziale intensywnej terapii pobliskiego szpitala. W bagażniku jej samochodu zostają znalezione ślady krwi.  Czy te dwie sprawy łączą się w jakiś sposób? Jak daleko można się posunąć w imię miłości?

Kobieta i mężczyzna, współcześni Romeo i Julia, małe, senne miasto i wielkie uczucie, które wymyka się konwenansom.

Piękna opowieść, inspirowana najwspanialszą historią miłosną wszech czasów.

ŹRÓDŁO OPISU, OKŁADKA KSIĄŻKI:

POLECA: BOGUMIŁA JANKOWSKA