Kinder ,,Przerwa na wspólne czytanie” – wyniki akcji

5.02.2021

Miło nam poinformować, iż Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna Pruszczu Gdańskim znalazła się w gronie 5 pierwszych bibliotek, które najszybciej zebrały książki dla potrzebujących bibliotek w Polsce! Dzięki temu, że znaleźliśmy się w gronie instytucji przodujących w akcji, otrzymaliśmy 2 kolorowe pufy, zestaw książek dla dzieci z dedykacją i… spotkanie autorskie z wybranym przez nas Ambasadorem Kinder. Nasza książnica zaprosiła Michała Rusinka!

Kochani Czytelnicy! Najważniejsza jednakże jest informacja, że to wszystko dzięki Wam i Waszym pociechom, które umiały podzielić się z innymi swoimi ukochanymi książeczkami! Bez Was drodzy bibliofile byłoby to niemożliwe. Dlatego z całego serca, składamy Wam serdeczne podziękowania!

O akcji : „Kinder Mleczna Kanapka. Przerwa na wspólne czytanie” polegała na zbiórce książek dla dzieci w wieku od 2 do 14 lat. Zebrane dary miały zostać zapakowane do specjalnych kartonów i przekazane organizatorom. Następnie trafią do najbardziej potrzebujących bibliotek w kraju w ramach akcji Kinder i Wydawnictwa Znak pt. ,,Razem pomóżmy małym bibliotekom”.

Pufy od firmy Kinder.
Pufy od firmy Kinder.