Home 9 Aktualności 9 Konkurs Plastyczno-Literacki ,,SREBRNA SPINKA”

Zapraszamy Twórców do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno-Literackim “SREBRNA SPINKA” w imieniu Oleny Ulianowej.

Konkurs tematycznie związany jest z  historycznymi faktami z ternu Gmin: Pelplin, Skarszewy,  Trąbki Wielkie. Uczestnik Konkursu odnosi się w swoich pracach do historii małych i wielkich; małych zadaszeń osobistych, regionalnych, gromadzonych pamiątek i wspomnień.
Autorom trzech najlepszych prac w kategorii plastycznej i literackiej , wyłonionych przez Komisję Konkursową, zostaną przyznane nagrody rzeczowe.

Pokonkursowe prace stworzą kolekcję “SREBRNA SPINKA”,  która będzie prezentowana na wystawach organizowanych przez Gminy, powstanie również Pokonkursowy Album  “SREBRNA SPINKA”, w którym znajdą się najlepsze prace uczestników Konkursu.

Organizatorami Konkursu są:
– Miejski Ośrodek Kultury w Pelplinie,
– Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Skarszewach,
– Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Trąbkach Wielkich.
–  Fundacja KIWI Kreatywność Inicjatywa Wielokulturowość Integracja z Pruszcza Gdańskiego, jako Organizator Wykonawczy.
Patronat nad Konkursem objęli:
– Burmistrz Pelplina,
– Burmistrz Skarszew,
– Wójt Trąbek Wielkich.

Zachęcamy do śledzenia stron internetowych Organizatorów.

Z poważaniem,
prezes Fundacji KIWI Olena Ulianowa