W bibliotece o przemocy, agresji i nie tylko…

Dzięki współpracy z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pruszczu Gdańskim, już  po raz kolejny w tym roku odbył się w naszej bibliotece cykl spotkań dla dzieci i młodzieży z Pruszcza Gdańskiego. Uczniowie spotkali się z psychologiem – Beatą Szpakowską, z którą rozmawiali na temat emocji, przemocy i agresji. Ponadto młodzież brała udział w wycieczce do Gniewu a najmłodsi spotkali się z Teatrem Qfer. To tylko kilka z atrakcji, jakie przygotowano w bibliotece dla uczniów z pruszczańskich szkół. W planach  bowiem są m.in.: spotkanie dla finalistów konkursu plastycznego ,,Moja szczęśliwa rodzina”, przedstawienie teatralne promujące zdrowy styl życia oraz spotkanie z Mikołajem.

Spotkanie z Teatrem Qfer   Smile

Na zamku w Gniewie