Palcem po mapie

31.05.2026

Praca z mapą oraz tworzenie własnych planów nie stanowią żadnych trudności dla pierwszoklasistów ze Szkoły Podstawowej nr 1. Przekonaliśmy się o tym podczas lekcji bibliotecznej. Dzieci wysłuchały teatrzyku kamishibai pt. „Lew w Paryżu” i poznały najważniejsze miejsca w stolicy Francji. Następnie, wędrując palcem po mapie, odkrywały miejsca blisko nas — w naszym mieście i okolicach.