Home 9 Aktualności 9 Pierwsi uczestnicy mobilnej gry miejskiej

W sobotę 8 maja 2021 roku miała miejsce premiera Mobilnej Gry Miejskiej pt. ,,Ktoś miauczy w bibliotece”

Gra jest jedną z atrakcji, jaką przygotowała nasza biblioteka z okazji XVIII Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek . Będzie dostępna do dnia 15 maja do godz. 23:59.

Organizatorem gry jest Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim. Patronat honorowy nad imprezą objął Burmistrz Miasta Pruszcz Gdański, medialny Dziennik Bałtycki. Partnerem wydarzenia jest Good Games.

Jak dołączyć do gry

👉🏽Zasady dołączenia do gry są bardzo proste:

• Po pierwsze przyjdźcie przed budynek biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 34,
  • Po drugie zabierzcie ze sobą telefon lub tablet z mobilnym Internetem.
  • Następnie ściągnijcie bezpłatną aplikację ActionTrack (dostępna w Google Play i AppStore) i zeskanoujcie kod QR, który jest wywieszony przed biblioteką i kliknąć „POBIERZ”.
  • Kod QR uruchamia grę.
  • Później kierujcie się wskazówkami zamieszczonymi w aplikacji🙂.
  • Trzeba podać imię, maila, nazwę drużyny oraz ile liczy osób.
  • Jesteś sam? Nic straconego, gdyż grę można też pokonać w pojedynkę.
  • 🏆Najlepsze 10 drużyn lub osób, które zdobędą największą liczbę punktów, otrzymają nagrody.
  • Szczegóły dotyczące gry na: www.biblioteka-pruszcz.pl oraz Facebooku biblioteki.

Fotorelacja z pierwszego dnia gry: