Home 9 Dyskusyjny Klub Książki 9 Po co się złościć?!

Co się dzieje, kiedy ogarnia nas złość, skąd się bierze i jak sobie z nią radzić, dyskutowały ,,Dzieci z Bullerbyn”… Nie, nie, uprzedzając pytanie, nie odwiedzili biblioteki bohaterowie książki Astrid Lindgren, ale uczestnicy DKK z KSN. Tematu do dyskusji dostarczyła książka Elżbiety Zubrzyckiej pt. ,,Po co się złościć?” Bohaterowie lektury, zarówno ci mniejsi, jak i dorośli, odczuwają złość oraz widzą, jak się pojawia u innych osób. Mali klubowicze przyznali, że czasami złość nich się pojawia, ale mają swoje sprawdzone sposoby na negatywne emocje: dużo ruchu, dobrą książkę lub po prostu rozmowę z przyjacielem.

error:
%d bloggers like this: