Home 9 Polecamy książki 9 RICHARD PAUL EVANS – STOKROTKI W ŚNIEGU

„Stokrotki w śniegu”

Czy można dostać drugą szansę i rozpocząć wszystko od nowa? James Kier zginął w wypadku. Tak przynajmniej wszystkim się wydawało. On sam dowiedział się o własnej śmierci z gazet. Pomyłkę szybko wyjaśniono, ale błąd popełniony przez dziennikarza ucieszył wszystkich znajomych Jamesa. Czy można zacząć wszystko od nowa?. Wynagrodzić popełnione krzywdy? Przebaczyć innym i sobie?Stokrotki w śniegu” to piękna, wzruszająca opowieść o sile miłości i nadziei.
O tym, że najważniejsza w życiu jest rodzina. Że tylko kochając i będąc kochanym, można odnaleźć własną drogę w życiu. Książka niesie proste przesłanie: człowiek jest kowalem własnego losu i to jak nas odbierają ludzie, zależy tylko i wyłącznie od nas. Miłości i prawdziwej przyjaźni nie można kupić za pieniądze, a czasami zapominamy, że to właśnie miłość i przyjaźń nadają sens naszemu życiu.