Spotkanie autorskie z Beatą Kozłowską

Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim  zaprasza na spotkanie  autorskie z Beatą Kozłowską, które odbędzie się w siedzibie biblioteki przy ul. Wojska Polskiego 34, dnia 27 lutego 2010 r. (sobota) o godz. 16.00.
                                  WSTĘP WOLNY!!!!

Beata Kozłowska – z wykształcenia politolog, z zamiłowania treserka psów. Literacko zadebiutowała w 2008 r. opowiadaniem ,,Ćma”. Etiuda filmowa nakręcona na podstawie tego opowiadania zdobyła 1 miejsce na 26 Międzynarodowym Festiwalu ,,Dozwolone do 21”. Autorka artykułów o subkulturach, problemach społecznych oraz z zakresu szkolenia psów. Podczas spotkania będzie promowała swoją książkę pt. ,,Na krawędzi marzeń”, którą będzie można nabyć po spotkaniu w cenie 23 zł.

Zamknij menu