Home 9 Polecamy książki 9 URSZULA DUDZIAK – WYŚPIEWAM WAM WSZYSTKO

Tym razem coś dla tych, którzy nie mają czasu, by czytać w tradycyjnej ,,papierowej wersji”.:

wersja audio książki
Urszuli Dudziak – Wyśpiewam Wam Wszystko, czyta Autorka.

Niesamowite historie spisane dzięki pamiętnikom pisanym od wczesnych lat młodości. Opowieści przez które przetaczają się niezwykłe osobowości takie jak Jerzy Kosiński, Miles Davis, Sting, Herbie Hencock i wielu, wielu innych. Historia życia, podróży, niezwykłej kariery… Lata młodzieńcze w Polsce, pierwsze kroki w świecie muzyki, potem 20 lat w Nowym Jorku, liczne podróże, kolejne etapy światowej kariery. To zabawna, poruszająca i pełna emocji opowieść. Biografia, dzięki której poznajemy historie współczesnego jazzu, ale także poznajemy wspaniałą kobietę, która mimo wielu trudności tak bliskich każdemu z nas potrafi z humorem i ufnością patrzeć na świat. Poznajemy człowieka zakochanego w świecie, ludziach i życiu. Poznajemy Urszulę Dudziak.

Jednym z najbardziej niezapomnianych koncertów był nasz wspólny występ w duecie z Urszulą w Warszawie w Sali Kongresowej w 1985 r. Ula jest zabawna dowcipna, pomysłowa radosna i mam ogromny szacunek dla niej i dla jej sztuki. Dziękuję Ci za muzykę Urszulo!
Bobby McFerrin

Opowieść Urszuli jest jak jej głos, pełna szczerości, osobista i spontaniczna… Możemy brać przykład z takich ludzi jak Ula… „Wolność jest możliwa”… Słyszę to za każdym razem, kiedy szukam w niej inspiracji.
Esperanza Spalding

Czytając narrację mam wrażenie, że jestem świadkiem nie tylko czyjejś biografii, ale i wielkiego wydarzenia artystycznego zwanego fenomenem Urszuli Dudziak. „Wyśpiewam Wam Wszystko” czyta się tak, jak słucha się Uli Dudziak – z nienasyceniem i radością.
Magdalena Środa

Źródło opisu, okładka: