Home 9 Aktualności 9 Yuval Noah Harari ,,Homo Deus. Krótka historia jutra” – polecamy książki

Dzisiaj polecamy państwu książkę najbardziej inspirującego myśliciela XXI wieku Yuvala Noaha Harariego.

Yuval Noah Harari w słynnej książce Sapiens. Od zwierząt do bogów, sprzedanej na całym świecie w nakładzie ponad 5 milionów egzemplarzy, opisywał ewolucję i historię ludzkości. W swym najnowszym dziele stawia kolejny krok – w Homo Deus… myśliciel skupia się na teraźniejszych wyzwaniach, szuka odpowiedzi na pytanie, co nas czeka w przyszłości, a przede wszystkim udowadnia, że już wkrótce człowiek stanie się równy bogom.

Grafika przedstawiająca okładkę książki.
Okładka książki ,,Homo Deus. Krótka historia jutra” Yuvala Noaha Harariego.

Zapraszamy do biblioteki

Poleca: Ewelina Wenta