Z książką na ,,TY”

„Z książką na „Ty”

wyniki poszczególnych etapów

  

 

 

 

 

 Test sprawdzający znajomość lektur

 

 

 Dnia 23 marca 2012r. w Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Cieplewie ul. Długa 20A  komisja w składzie:  

 

1.  Anna Krawycińska

2.  Małgorzata Wrycza

3.  Anita Kotwa-Kąkol

wyłoniła następujących zwycięzców:

 

Klasa I

 

I    Miejsce:    Magdalena Wójcik  SP Nr 2  w Pruszczu Gd.

II  Miejsce:     Stanisław Roszyk ZS w Rotmance

III Miejsce :   Katarzyna Kulpan  SP w Lublewie

 

Klasa II

 

I Miejsce:       Michał Jasiak SP w Trąbkach Wielkich

                        Hubert Matejuk KSN w Pruszczu Gd.        

II Miejsce:      Julia Miernik  SP w Kłodawie

                        Agata Szweda SP NR 2 w Pruszczu Gd.     

III Miejsce:    Natalia Olechnowicz  SP w Giemlicach

 

Klasa III

I Miejsce        Martyna Ziemian SP w Trąbkach Wielkich

                        Dawid Kujałowicz ZS  w Rotmance 

 

II Miejsce       Paulina Baczyńska ZS w Straszynie

                         Zuzanna Żabicka SP Nr 2  w Pruszczu Gd.

                        Wojciech Idem SP w Sobowidzu 

 

III Miejsce       Katarzyna Caboń SP w Kłodawie

                          Iga Dybowska SP w Pszczółkach

 

Klasa IV

I Miejsce        Julia Wiergowska ZS w Straszynie

II Miejsce       Jakub Milewski SP Nr 2  w Pruszczu Gd. 

III Miejsce     Mieszko Kowalczyk SP w Kłodawie 

 

 

Klasa V

I Miejsce        Karolina Gatz ZS  w Straszynie

II Miejsce       Zofia Wrona SP w Kłodawie

III Miejsce    Klaudia Zasada   SP w Pszczółkach

 

Klasa VI

I Miejsce        Aleksandra Kujałowicz ZS w Rotmance 

II Miejsce       Adrian Grulkowski SP w Czerniewie

III Miejsce    Paula Kaiser SP NR 2 w Pruszczu Gdańskim 

 

Warsztaty twórcze „ Janusz Korczak –obrońca praw dzieci”

 Dnia 10 maja 2013r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 34  komisja w składzie:

 

1.  Agnieszka Michalczyk –OKSiR Gminny Pruszcz Gd. z siedzibą w Cieplewie;

2.  Joanna Rutkowska –CKiS w Pruszczu Gdańskim;

3.  Anita Kotwa-Kąkol –PiMBP w Pruszczu Gdańskim

wyłoniła następujących zwycięzców:

 

I Miejsce :  ZS w Rotmance

  Aleksandra Tułowiecka, Aleksandra Piotrowska, Katarzyna Lenekowska.

 

II Miejsce : SP w Pszczółkach   

 Krystian Sobol, Klaudia Zasada, Natalia Kuzioła.

 

III Miejsce: SP w Czerniewie

  Julia Janiszewska, Agata Sokół, Weronika Gajewska

 

Zeszyt Lektur

 

 Dnia 10 maja 2013r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim, ul. Wojska Polskiego 34  komisja w składzie: 

1.  Agnieszka Michalczyk

2.  Joanna Rutkowska

3.  Anita Kotwa-Kąkol

wyłoniła następujących zwycięzców:

 

Klasa I

 

I    Miejsce: Zofia Zielińska, KSN w Pruszczu Gd.

II  Miejsce: Natalia Miernik, SP w Kłodawie 

III Miejsce: Klaudia Olszewska, SP w Czerniewie           

 

Klasa II

 

I Miejsce: Kamil Karpowicz, ZS w Straszynie     

II Miejsce: Amelia Lataszewicz, SP w Kłodawie

III Miejsce: Wiktor Lewandowski, SP w Czerniewie

 

Klasa III

I Miejsce: Tymon Cichocki, ZS w Straszynie

II Miejsce: Daria Madejska, ZS Nr 2 w Pruszczu Gd.     

III Miejsce: Natalia Armatowska, SP w Pszczółkach

  

Czytelnictwo 

I MIEJSCE Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie

II MIEJSCE Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Sobowidzu

III MIEJSCE Szkoła Podstawowa im. Zygmunta Bukowskiego w Czerniewie

 

Ogólna punktacja

 MIEJSCE Szkoła Podstawowa im. Marii Kownackiej w Kłodawie

II MIEJSCE Zespół Szkół w Straszynie

III MIEJSCE Zespół Szkół Nr 2 w Pruszczu Gd

 

FOTOGALERIA

 

  

 

 

   

                             

 

 

 

 

                

  

  

 

 

 

 

 

 

 

WIELKI FINAŁ