Z wizytą w Parku Miniatur i Gigantów

Tegoroczne lato troszeczkę płatało nam figle, ,,oblewając nas” sowicie ulewnym deszczem i dlatego czasami ciężko było coś zaplanować. Jednakże dla pracowników Powiatowej i Miejskiej

Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim żadna pogoda nie jest zła! Deszcz im zupełnie nie przeszkodził w świetnej zabawie podczas wycieczki do Kaszubskiego Parku Miniatur i Gigantów w Stryszej Budzie na Kaszubach. Podczas zwiedzania miniatur dzieci mogły zobaczyć m.in. Wieżę Eiffla, katedr Notre Dame czy statuę Wolności. Wycieczkowicze odwiedzili również Krainę Bajek oraz obejrzeli zwierzęta w mini zoo. Do Parku gigantów zawiozła ich specjalna kolejka. A tam czekały na dzieci ogromnych rozmiarów zwierzęta i samolot. Zabawom nie było końca. Niestety, czas naglił, rodzice czekali, więc musieliśmy się pożegnać z tym urokliwym miejscem. Pełni wrażeń i pamiątek szczęśliwie wróciliśmy do domu.