zapraszamy na promocję trzeciego numeru kwartalnika ,,neony tożsamośc”

Stowarzyszenie Przyjaciół Pruszcza Gdańskiego i Okolicznych Gmin
Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Pruszczu Gdańskim
Zapraszają
na promocję trzeciego numeru kwartalnika
Artystyczno-historycznego
,,Neony-tożsamość”.

Spotkanie odbędzie się 17 sierpnia 2016 r. – środa- o godz. 18.00 w siedzibie biblioteki, ul. Wojska Polskiego 34.

W programie promocji m.in.:- Roman Ciesielski – omówienie 3. numeru Kwartalnika,- ZOJA & JANUSZ JAROMIN – mini recital poezji śpiewanej, – Alina Czechowicz – czyta wiersze Zygmunta Bukowskiego.

Autorzy numeru:Babiński, Bichowska, Boduch, Boetcher, Borzęcka, Borzęcki, Brodowski, Bukowski, Ciesielski, Czernomord, Czerwiński, Czychowski, Dolatowski, Dunajski, Falkowska, Fryckowski, Flis, Glok-Lejk, Goral-Rybkowska, Górecka, Groth, Grynder, Grzech, Grzenia, Hirschfeld, Ignatowicz-Wiśniewska, Jackowicz-Korczyński, Jagielski, Kamola, Karmazyn, Kosater, Kozłow, Kraszewska, Kruglik, Kufel, Kuśmirek, Lisiecka, Maciejewski, Michalczyk, Mikos, Paszkowski, Piotrowska, Prill, Roszak, Selke-Bonna, Sikorski, Sokół, Tomczak, Tuźnik, Weyna, Wojnicka, Zdrojewski.

Na okładce: Katarzyna Falkowska “Miasto”, olej.