Spotkanie z Mikołajem

Jak co roku naszą bibliotekę, odwiedził Święty Mikołaj. Jako że ma dużo pracy, to do małych czytelników przybył 2 grudnia. Święty okazał się być osobą obdarzoną dużą dawką humoru. Swoimi opowieściami rozbawił wszystkich. Odważniejsze dzieci zaprezentowały wierszyki, co wywołało na twarzy Mikołaja szeroki uśmiech. Na zakończenie spotkania milusińscy otrzymali prezenty oraz mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem.

Graliśmy w planszówki

Co można robić jesienią oprócz czytania książek? Można przyjść do biblioteki i pograć w gry planszowe. Posiadamy całkiem pokaźny zbiór gier, a wśród nich m.in.: Beczkę śmiechu, Spaghetti, Ośmiornicę, 5 sekund i wiele, wiele innych. Koniecznie odwiedzajcie stronę biblioteki oraz media społecznościowe, by nie przegapić kolejnego terminu spotkania.