Kategorie wiadomości

Wybierz datę i wyświetl wiadomości z tego dnia

maj 2024

Co wydarzyło się w getcie w Białej?

20.07.2023

Polecamy książkę Agnieszki Panasiuk pt. Kamienica. To pierwszy z czterech osobnych tomów obyczajowo-historycznego cyklu Sekrety Białej Agnieszki Panasiuk opowiadającej o grupie przyjaciółek z Białej Podlaskiej, których relacje zostają wystawione na próbę.

Kamienica — część pierwsza

Pierwszy tom poświęcony jest Dorocie, która poznaje historię swojego pochodzenia. Kobieta niebawem ma wyjść za mąż, więc na tej najważniejszej dla niej uroczystości w życiu nie może zabraknąć jej wieloletnich przyjaciółek – Zuzy, Anki i Marysi. Tuż przed ślubem okazuje się jednak, że przyszły mąż bohaterki, nie jet takim człowiekiem, jak myślała. Jakby tego było mało, podczas pobytu w domu rodzinnym, Dorota znajduje list z Izraela. Kim są: Rebeka i Rachela? Co łączy je z matką Doroty ?
Dlaczego w spadku ma dostać kamienice? Dorota postanawia poznać prawdę. Razem z Michałem, swoim szefem z kancelarii prawniczej, postanawia odkryć tajemnice pochodzenia swojej matki… Zapraszamy do biblioteki!

Okładka książki Agnieszki Panasiuk pt. Kamienica. Sekrety Białej.
 Na okładce na 1 planie dziewczynka w zielonej sukience. W tle kamienica i stojący w drzwiach ludzie.