Kategorie wiadomości

Wybierz datę i wyświetl wiadomości z tego dnia

Konkurs plastyczny dla dzieci pt. Pisanka Wielkanocna

22.03.2023

Kochane dzieci! Przypominamy o jeszcze trawiącym konkursie plastycznym pt. Pisanka wielkanocna.

Przedmiot konkursu, adresaci:

• Konkurs adresujemy do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas 1-3, 4-6.
  • Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie pracy oraz poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia i wyrażenie zgody na przekazanie pracy na rzecz organizatora.
  • Oceniać będziemy estetykę pracy, kreatywność, pomysłowość w wykorzystaniu materiałów do stworzenia pracy.
  • Każdy uczestnik może zgłosić jedną pisankę wykonaną na wydmuszce, jajku plastikowym, styropianowym, drewnianym lub z innego trwałego materiału.
  • Technika zdobienia jaja jest dowolna (zdobienie metodą malowania, haftowania barwienia, wyklejania itp.).
  • Pracę wykonujemy samodzielnie.
  • Do każdej pracy należy dołączyć kartę informacyjną z następującymi danymi: imię i nazwisko, wiek/klasa, telefon. Formularz zgłoszeniowy znajduje się poniżej w plikach do pobrania.
  • Termin i miejsce składania prac: prace należy złożyć do 27.03.2023 r. w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Pruszczu Gdańskim mieszczącej się przy ul. Wojska Polskiego 34.
  • Oceny nadesłanych prac dokona komisja powołana przez Organizatorów konkursu do dnia 04.04.2023 r.
  • Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej organizatora oraz w mediach społecznościowych.
  • Laureatów konkursu powiadomimy telefonicznie.
  • Dodatkowych informacji dotyczących konkursu udziela: Joanna Łabasiewicz, pracownik Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Pruszczu Gdańskim pod numerem telefonu: (58) 682 34 79.

Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy, zgody:

Przed udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i niezbędnych zgód.

Regulamin konkursu plastycznego pt. Pisanka wielkanocna

Załączniki do Regulaminu: Formularz zgłoszeniowy oraz niezbędne zgody