Home 9 Aktualności 9 U fryzjera – rozmowy Dyskusyjnego Klubu Książki

Po długiej przerwie, spowodowanej obostrzeniami związanymi z pandemią, wznowiliśmy spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki dla dorosłych. Moderatorka Klubu – Anna Krawycińska, zaprezentowała opowiadanie nieznanego autora pt. ,,U fryzjera”.

Zagłębienie się w tematykę opowiadania, skłoniło klubowiczów do refleksji nad związkami z innymi ludźmi. Do stwierdzenia, że każdy z nas chce być zrozumiany oraz pragnie bezpieczeństwa emocjonalnego, które jest nam tak potrzebne w tym zabieganym świecie. Cytując nieznanego nam autora pamiętajmy, że: ,,Anioły istnieją, tylko czasami nie mają skrzydeł i nazywamy ich  przyjaciółmi”.

Loga: Dyskusyjny Klub Książki, Instytut Książki, raodowy program Rozwoju czytelnictwa, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Josepha Conrada Korzeniowskiego w Gdańsku