Co  wydarzyło się w cieniu nadwiślańskich drzew?

Co wydarzyło się w cieniu nadwiślańskich drzew?

W cieniu nadwiślańskich drzew Aleksandry Rochowiak, to książka, którą polecamy dla wszystkich, którzy wierzą w ogromną siłę miłości.

O książce

Lidka od dziesięciu lat nosi w sercu żal, którego ciężar nie pozwala ruszyć jej naprzód. Jako dziewiętnastolatka zakochuje się w Sebastianie odbywającym służbę wojskową w Wykuszewie. Jest i drugi mężczyzna, Paweł, syn znajomej z pracy, który jest zawsze, na każe skinienie… Codzienność Lidki nie jest łatwa. Dziewczyna musi mierzyć się z postępującym upośledzeniem słuchu u matki oraz demonami, które pozostawił po sobie jej zmarły ojciec, tyran, pułkownik Przemysław Wróblewski. Jeśli jesteście ciekawi, który z mężczyzn okaże się być tym na całe życie oraz czy Lidka pokona swoje wewnętrzne lęki, koniecznie wypożyczcie książkę W cieniu nadwiślańskich drzew Aleksandry Rochowiak.

Źródło finansowania

Książki zakupiono w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek w formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0”.

Operatorem Priorytetu „Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021–2025” – edycja 2023 jest Biblioteka Narodowa. Zadanie dofinansowano ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Program został uchwalony przez Radę Ministrów, a jego celem jest między innymi wzmocnienie potencjału bibliotek w środowiskach lokalnych poprzez wzrost atrakcyjności i dostępności ich zbiorów.