Co robią uczucia?- czyli bibliotekarki polecają książki

Witajcie kochane dzieci!  Tęsknimy strasznie i często o Was myślimy. Dzisiaj na przykład zastanawialiśmy się, co się dzieje z Waszymi i naszymi uczuciami, kiedy mają wolne. No właśnie tylko, czy uczucia miewają wolne?! Odpowiedzi na to pytanie udzielić Wam może :Tina Oziewicz w książce pt.,, Co robią uczucia?”. Dodatkową atrakcja książeczki są wspaniałe ilustracje  Aleksandry Zając, które niezwykle sugestywnie oddziałują na naszą wyobraźnię. Więcej nie zdradzę, zachęcając wypożyczenia książeczki z naszej biblioteki. Podpowiem Wam tylko tyle, że Pani Asia z wypożyczalni dla dzieci poleca ją wraz ze swoimi uroczymi córeczkami😘😘😘!

Ps. Przyjrzyjcie się, kto jeszcze czyta książkę, oprócz nas… Podpowiedź: jest czarny, ma długi ogonek i miauczy….