Home 9 Polecamy książki 9 Co robią uczucia?- czyli bibliotekarki polecają książki

Witajcie kochane dzieci!  Tęsknimy strasznie i często o Was myślimy. Dzisiaj na przykład zastanawialiśmy się, co się dzieje z Waszymi i naszymi uczuciami, kiedy mają wolne. No właśnie tylko, czy uczucia miewają wolne?! Odpowiedzi na to pytanie udzielić Wam może: Tina Oziewicz w książce pt.,, Co robią uczucia?”.

Dodatkową atrakcja książeczki są wspaniałe ilustracje  Aleksandry Zając, które niezwykle sugestywnie oddziałują na naszą wyobraźnię. Więcej nie zdradzę, zachęcając wypożyczenia książeczki z naszej biblioteki. Podpowiem Wam tylko tyle, że Pani Asia z wypożyczalni dla dzieci poleca ją wraz ze swoimi uroczymi córeczkami!

Co robią uczucia. Okładka książki.
error:
%d bloggers like this: