Kategorie wiadomości

Wybierz datę i wyświetl wiadomości z tego dnia

maj 2024

Wyniki Konkursu — Najpiękniejsza ozdoba choinkowa

20.12.2023

Rozstrzygnięto konkurs plastyczny na Najpiękniejszą ozdobę choinkową organizowany przez naszą placówkę. Komisja konkursowa stanęła przed nie lada wyzwaniem, by wyłonić zwycięzców. Tym bardziej że wszystkie prace, które napłynęły, były piękne, kolorowe, pomysłowe i samodzielne. Nagrodzonych zaprosiliśmy do naszej biblioteki. Miły moment uświetnił swoją grą na trąbce nasz czytelnik i laureat konkursu Antoni Dobrowolski. Zagrał dla nas trzy kolędy.

Poniżej lista nagrodzonych i wyróżnionych.

W kategorii przedszkola i zerówka:

• I miejsce zajęła Matylda Drobek
  • II miejsce – Marcelina Dobrowolska
  • III miejsce – Franciszek Piszorski
  • Wyróżnienia otrzymali: Paulina Borys, Łucja Dobrowolska, Aliaksandra Rabaya, Pola Romińska, Iga Suszyńska, Amelia Waszak.

W kategorii klas 1-3:

• I miejsce otrzymała Nina Dobraczyńska
  • II miejsce – Kinga Narewska
  • III miejsce ex aequo – Zuzanna Zawada i Antoni Dobrowolski
  • Wyróżnieni: Maja Kompanowska, Gabriela Bastek, Weronika Borys.
Kolaż 6 zdjęć. Bibliotekarka oraz wicedyrektor wręczają nagrody laureatom konkursu plastycznego.
Chłopiec — Antoni Dobrowolski gra na trąbce.
Nagrodzone prace w konkursie plastycznym. Prace, m.in.: Mikołaje, bombki, choinki wyeksponowane w gablocie wystawienniczej.