Książka z biblioteki

Kolejne spotkanie w ramach miesiąca spotkań z książką, na które zaprosiliśmy dzieci ze  Szkoły Podstawowej Specjalnej im. Janusza Korczaka w Warczu, odbyło się w wypożyczalni dziecięcej naszej biblioteki. Bibliotekarki wybrały ciekawe książki do oglądania i podziwiania. Odczytały historię żółwika z książeczki „Franklin i książka z biblioteki”, inicjując rozmowę o tym jak stosować w praktyce zasady korzystania z biblioteki. Po tym wstępie dzieci przystąpiły do pracy nad zadaniami. Łączyły w pary elementy na kartach pracy, przeliczały zbiory, układały książki od największej do najmniejszej i od najmniejszej do największej. Połączenie pracy i zabawy przynosi korzyści.

Komunikat wypożyczalni dla dzieci

W dniu dzisiejszym tj. 16 kwietnia 2024 r. (wtorek) wypożyczalnia dla dzieci będzie nieczynna od godz. 11:00 do13:00. Książki z wypożyczalni dziecięcej oddać można w dziale dla dorosłych. Za utrudnienia przepraszamy

Komunikat wypożyczalni dla dzieci

W dniu 17 kwietnia 2024 r. (środa) wypożyczalnia dla dzieci będzie nieczynna od godz. 9:30 do 13:30. Książki z wypożyczalni dziecięcej oddać można w dziale dla dorosłych. Za utrudnienia przepraszamy